Mozzart Bet Prva liga Srbije 2023/24 31.Kolo (20.04. - 22.04.2024.) - Plej-of
Inđija Toyo Tires - Tekstilac
Subota, 20.04.2024, 16:00
Glavni sudija: Bikić Nikola
1. pomoćni sudija: Radovanović Uroš
2. pomoćni sudija: NedelJković Milan
Četvrti sudija: Milenković Miroslav
1. pomoćni sudija: Radovanović Uroš
2. pomoćni sudija: NedelJković Milan
Četvrti sudija: Milenković Miroslav
Delegat: Glođović Vlado
Kontrolor suđenja: Šavija Jovica
Kontrolor suđenja: Šavija Jovica
Smederevo 1924 - Radnički SM
Subota, 20.04.2024, 16:00
Glavni sudija: Filipović Stefan
1. pomoćni sudija: Tošić Miloš
2. pomoćni sudija: Milićević Srđan
Četvrti sudija: Đokić Stefan
1. pomoćni sudija: Tošić Miloš
2. pomoćni sudija: Milićević Srđan
Četvrti sudija: Đokić Stefan
Delegat: Dinić Vladan
Kontrolor suđenja: Radovanović Dragan
Kontrolor suđenja: Radovanović Dragan
OFK Beograd - Jedinstvo
Nedelja, 21.04.2024, 16:00
Glavni sudija: Borisavljević Ljubiša
1. pomoćni sudija: Krstić Slobodan
2. pomoćni sudija: Stojković Uroš
Četvrti sudija: Đorđević Nenad
1. pomoćni sudija: Krstić Slobodan
2. pomoćni sudija: Stojković Uroš
Četvrti sudija: Đorđević Nenad
Delegat: Marić Momčilo
Kontrolor suđenja: Nedić Dejan
Kontrolor suđenja: Nedić Dejan
Mačva - Grafičar
Nedelja, 21.04.2024, 18:00
Glavni sudija: Pršić Lazar
1. pomoćni sudija: Hrutka Marko
2. pomoćni sudija: Kalezić Stefan
Četvrti sudija: Cvetković Jelena
1. pomoćni sudija: Hrutka Marko
2. pomoćni sudija: Kalezić Stefan
Četvrti sudija: Cvetković Jelena
Delegat: Kovačević Ljubomir
Kontrolor suđenja: Veselinović Slobodan
Kontrolor suđenja: Veselinović Slobodan
Mozzart Bet Prva liga Srbije 2023/24 31.Kolo (20.04. - 22.04.2024.) - Plej-aut
Dubočica - Sloboda
Nedelja, 21.04.2024, 17:00
Glavni sudija: Gnjatović Marko
1. pomoćni sudija: Rađen Predrag
2. pomoćni sudija: Živković Luka
Četvrti sudija: Kovačević Igor
1. pomoćni sudija: Rađen Predrag
2. pomoćni sudija: Živković Luka
Četvrti sudija: Kovačević Igor
Delegat: Mitrović Miloš
Kontrolor suđenja: Minić Ana
Kontrolor suđenja: Minić Ana
Metalac - Radnički NB
Nedelja, 21.04.2024, 18:00
Glavni sudija: Ranisavić Saša
1. pomoćni sudija: Radoičić Nenad
2. pomoćni sudija: Piljak Andreja
Četvrti sudija: Jeknić Darko
1. pomoćni sudija: Radoičić Nenad
2. pomoćni sudija: Piljak Andreja
Četvrti sudija: Jeknić Darko
Delegat: Trajanovski Zoran
Kontrolor suđenja: Milutinović Srđan
Kontrolor suđenja: Milutinović Srđan
Kolubara - Novi Sad 1921
Nedelja, 21.04.2024, 20:00
Glavni sudija: Lukić Aleksandar
1. pomoćni sudija: Čotrić Nikola
2. pomoćni sudija: Novaković Ilija
Četvrti sudija: Matić Miroslav
1. pomoćni sudija: Čotrić Nikola
2. pomoćni sudija: Novaković Ilija
Četvrti sudija: Matić Miroslav
Delegat: Stojanović Miroslav
Kontrolor suđenja: Šipčić Zoran
Kontrolor suđenja: Šipčić Zoran
OFK Vršac - Mladost GAT
Ponedeljak, 22.04.2024, 16:00
Glavni sudija: Jakovljević Mladen
1. pomoćni sudija: Jovanović-Džajić Nemanja
2. pomoćni sudija: Đurić ŽelJko
Četvrti sudija: Simić Predrag
1. pomoćni sudija: Jovanović-Džajić Nemanja
2. pomoćni sudija: Đurić ŽelJko
Četvrti sudija: Simić Predrag
Delegat: Milentijević Dragan
Kontrolor suđenja: Vukadinović Milenko
Kontrolor suđenja: Vukadinović Milenko