PLS 33.Kolo: Delegiranje sudija

  • Kategorija Vesti
  • Pročitano: 249

Prva liga 2020/21: 33.Kolo (14.05. - 15.05.2021)


Trayal - OFK Žarkovo

Petak, 14.05.2021, 17:00
Delegat: Popović Rade
Posmatrač Suđenja: Stanković Dragomir

Glavni sudija: Jeknić Stefan
Prvi pomoćni sudija: Božović Boško
Drugi pomoćni sudija: Krstić Slobodan
Četvrti sudija: Pančić Dušan


Budućnost D. - Radnički 1923

Subota, 15.05.2021, 17:00
Delegat: Blečić Vuk
Posmatrač Suđenja: Savić Zdravko

Glavni sudija: Radaković Nikola
Prvi pomoćni sudija: Harmat Atila
Drugi pomoćni sudija: Bilić  Svetlana
Četvrti sudija: Mijajlović Borko


Dubočica - IMT

Subota, 15.05.2021, 17:00
Delegat: Mladenović Vladan
Posmatrač Suđenja: Marinković Goran

Glavni sudija: Janjuš Predrag
Prvi pomoćni sudija: Dimitrijević Marko
Drugi pomoćni sudija: Tomović Bojan
Četvrti sudija: Vasiljević Miloš


Jagodina - Kabel

Subota, 15.05.2021, 17:00
Delegat: Stojaković Branko
Posmatrač Suđenja: Vukadinović Milenko

Glavni sudija: Stamenković Ivan
Prvi pomoćni sudija: Miškeljin Miloš
Drugi pomoćni sudija: Petković Miroljub
Četvrti sudija: Đorđević Nikola


Kolubara - Borac 1926

Subota, 15.05.2021, 17:00
Delegat: Kovačević Ljubomir
Posmatrač Suđenja: Milutinović Srđan

Glavni sudija: Stefanović Milan
Prvi pomoćni sudija: Bogićević Goran
Drugi pomoćni sudija: Milosavljević Nikola
Četvrti sudija: Živanović Miloš


Loznica - Zemun

Subota, 15.05.2021, 17:00
Delegat: Tomić Vladimir
Posmatrač Suđenja: Veselinović Slobodan

Glavni sudija: Cvetković Jelena
Prvi pomoćni sudija: Petrović Oliver
Drugi pomoćni sudija: Mitić Miloš
Četvrti sudija: Jakovljević Mladen


Radnički SM - Dinamo

Subota, 15.05.2021, 17:00
Delegat: Jovanović Marko
Posmatrač Suđenja: Čokanica Sava

Glavni sudija: Ilić Milan
Prvi pomoćni sudija: Andrejić Čedomir
Drugi pomoćni sudija: Kurčubić  Nenad
Četvrti sudija: Lukić Aleksandar


Sloga - Grafičar

Subota, 15.05.2021, 17:00
Delegat: Mutavdžić Radisav
Posmatrač Suđenja: Aksentijević Milivoje

Glavni sudija: Miladinovic Dušan
Prvi pomoćni sudija: Todorović Nemanja
Drugi pomoćni sudija: Marjanović Aleksandar 
Četvrti sudija: Nikitović Ivan


Železničar - Radnički P.

Subota, 15.05.2021, 17:00
Delegat: Braun Robert
Posmatrač Suđenja: Korajlija Milan

Glavni sudija: Živković Aleksandar
Prvi pomoćni sudija: Vlasačević Dimitrije
Drugi pomoćni sudija: Nikolić  Dragan
Četvrti sudija: Delibašić Marko

Organizacije
Medijski sponzor