Mozzart Bet Prva liga Srbije 36.kolo (20.05.2023)
Plej-of
Inđija Toyo Tires - Grafičar
Subota, 20.05.2023, 17:00
Glavni sudija: Stamenković Ivan
1. pomoćni sudija: Tošić Miloš
2. pomoćni sudija: Rađen Predrag
Četvrti sudija: Milenković Miroslav
1. pomoćni sudija: Tošić Miloš
2. pomoćni sudija: Rađen Predrag
Četvrti sudija: Milenković Miroslav
Delegat: Lojanica Milan
Kontrolor suđenja: Kiš-Čepegi Robert
Kontrolor suđenja: Kiš-Čepegi Robert
Jedinstvo - Radnički SM
Subota, 20.05.2023, 17:00
Glavni sudija: Ilić Milan
1. pomoćni sudija: Božović Boško
2. pomoćni sudija: Govedarović Aleksandar
Četvrti sudija: Jakovljević Mladen
1. pomoćni sudija: Božović Boško
2. pomoćni sudija: Govedarović Aleksandar
Četvrti sudija: Jakovljević Mladen
Delegat: Stojanović Miroslav
Kontrolor suđenja: Popović Marko
Kontrolor suđenja: Popović Marko
Novi Sad 1921 - Železničar
Subota, 20.05.2023, 17:00
Glavni sudija: Ržić Uroš
1. pomoćni sudija: Hrutka Marko
2. pomoćni sudija: Arnautović Nemanja
Četvrti sudija: Ranisavić Saša
1. pomoćni sudija: Hrutka Marko
2. pomoćni sudija: Arnautović Nemanja
Četvrti sudija: Ranisavić Saša
Delegat: Zavišin Srđan
Kontrolor suđenja: Aksentijević Milivoje
Kontrolor suđenja: Aksentijević Milivoje
Radnički NB - IMT
Subota, 20.05.2023, 17:00
Glavni sudija: Gnjatović Marko
1. pomoćni sudija: Savić Nebojša
2. pomoćni sudija: Jeremić Stefan
Četvrti sudija: Jerinić Danilo
1. pomoćni sudija: Savić Nebojša
2. pomoćni sudija: Jeremić Stefan
Četvrti sudija: Jerinić Danilo
Delegat: Bukvić Miroslav
Kontrolor suđenja: Filipović Krstivoje
Kontrolor suđenja: Filipović Krstivoje
Plej-aut
Rad - Sloboda
Subota, 20.05.2023, 17:00
Gl.sudija: Đorđević Nenad
1. pomoćnik: Krstić Slobodan
2. pomoćnik: Mitić Miloš
4. sudija: Vukadinović Aleksandar
1. pomoćnik: Krstić Slobodan
2. pomoćnik: Mitić Miloš
4. sudija: Vukadinović Aleksandar
Delegat: Osmajlić Marko
Kontrolor: Marušić Svetislav
Kontrolor: Marušić Svetislav
Zlatibor - OFK Vršac
Subota, 20.05.2023, 17:00
Gl.sudija: Filipović Stefan
1. pomoćnik: Cvetković Ivan
2. pomoćnik: Piljak Andreja
4. sudija: Vučićević Ivan
1. pomoćnik: Cvetković Ivan
2. pomoćnik: Piljak Andreja
4. sudija: Vučićević Ivan
Delegat: Jovičić Miodrag
Kontrolor: Jovanović Vladimir
Kontrolor: Jovanović Vladimir
Mačva - Trayal
Subota, 20.05.2023, 19:00
Gl.sudija: Borisavljević Ljubiša
1. pomoćnik: Novaković Ilija
2. pomoćnik: Đurić ŽelJko
4. sudija: Matić Miroslav
1. pomoćnik: Novaković Ilija
2. pomoćnik: Đurić ŽelJko
4. sudija: Matić Miroslav
Delegat: Kovačević Ljubomir
Kontrolor: Brdar Ilija
Kontrolor: Brdar Ilija
Metalac - Loznica
Subota, 20.05.2023, 19:00
Gl.sudija: Janjuš Predrag
1. pomoćnik: Tomović Bojan
2. pomoćnik: Šain Goran
4. sudija: Simić Predrag
1. pomoćnik: Tomović Bojan
2. pomoćnik: Šain Goran
4. sudija: Simić Predrag
Delegat: Vujović Ljubiša
Kontrolor: Mrkić Ivan
Kontrolor: Mrkić Ivan