Prva liga 2021/22: 33.Kolo (27.04. - 28.04.2022)
Plej-of
IMT - OFK Žarkovo
Sreda, 27.04.2022, 16:00
Delegat: Karasi Stanislav
Posmatrač Suđenja: Radovanović Dragan
Glavni sudija: Jerinić Danilo
Prvi pomoćni sudija: Milosavljević Nikola
Drugi pomoćni sudija: Hrutka Marko
Četvrti sudija: Janjuš Predrag
Mladost NS - Železničar
Sreda, 27.04.2022, 16:00
Delegat: Žutić Đorđe
Posmatrač Suđenja: Đokić Nenad
Glavni sudija: Simović Novak
Prvi pomoćni sudija: Đorović Nikola
Drugi pomoćni sudija: Simović Miloš
Četvrti sudija: Gnjatović Marko
Radnički SM - Loznica
Sreda, 27.04.2022, 16:00
Delegat: Tomić Dušan
Posmatrač Suđenja: Milutinović Srđan
Glavni sudija: Filipović Stefan
Prvi pomoćni sudija: Pešović Milan
Drugi pomoćni sudija: Todorović Nemanja
Četvrti sudija: Mijajlović Borko
Inđija - Javor-Matis
Četvrtak, 28.04.2022, 16:00
Delegat: Pandurov Branislav
Posmatrač Suđenja: Popović Marko
Glavni sudija: Jovanović Srđan
Prvi pomoćni sudija: Stojković Uroš
Drugi pomoćni sudija: Mihajlović Milan
Četvrti sudija: Delibašić Marko
Prva liga 2021/22: 33.Kolo (27.04. - 28.04.2022)
Plej-aut
Grafičar - Timok 1919
Sreda, 27.04.2022, 15:00
Delegat: Milošević Blagoje
Posmatrač Suđenja: Stanković Dragomir
Glavni sudija: Matić Miroslav
Prvi pomoćni sudija: Lovre Ilija
Drugi pomoćni sudija: Novaković Ilija
Četvrti sudija: Lukić Aleksandar
Budućnost D. - OFK Bačka
Sreda, 27.04.2022, 16:00
Delegat: Novović Velibor
Posmatrač Suđenja: Šipčić Zoran
Glavni sudija: Ilić Pavle
Prvi pomoćni sudija: Savić Nebojša
Drugi pomoćni sudija: Radovanović Uroš
Četvrti sudija: Miletić Miroslav
Rad - Kabel
Sreda, 27.04.2022, 16:00
Delegat: Milisavljević Mikica
Posmatrač Suđenja: Mrkić Ivan
Glavni sudija: Vučićević Ivan
Prvi pomoćni sudija: Tubić NJegoš
Drugi pomoćni sudija: Đurić ŽelJko
Četvrti sudija: Stamenković Ivan
Mačva - Zlatibor
Sreda, 27.04.2022, 18:00
Delegat: Ković Dragan
Posmatrač Suđenja: Dimitrijević Dejan
Glavni sudija: Đokić Stefan
Prvi pomoćni sudija: Novaković Novak
Drugi pomoćni sudija: Jovčić Jovan
Četvrti sudija: Đorđević Nenad