PLS 13.Kolo: Delegiranje sudija

  • Kategorija Vesti
  • Pročitano: 140

Prva liga 2021/22: 13.Kolo (16.10. - 18.10.2021)


Budućnost D. - Javor-Matis

Subota, 16.10.2021, 15:00
Delegat: Babić Ratomir
Posmatrač Suđenja: Radovanović Dragan 

Glavni sudija: Ilić Milan
Prvi pomoćni sudija: Blagojević Ivan
Drugi pomoćni sudija: Marjanović Aleksandar
Četvrti sudija: Jakovljević Mladen


Mladost NS - Inđija

Subota, 16.10.2021, 15:00
Delegat: Todorović Dragan
Posmatrač Suđenja: Filipović Dejan

Glavni sudija: Đorđević Nikola
Prvi pomoćni sudija: Novaković Novak
Drugi pomoćni sudija: Obradović Nikola
Četvrti sudija: Gnjatović Marko


Timok 1919 - Mačva

Subota, 16.10.2021, 15:00
Delegat: Panajotović Vidojko
Posmatrač Suđenja: Stojanović Bojan

Glavni sudija: Ranisavić Saša
Prvi pomoćni sudija: Živković Marko
Drugi pomoćni sudija: Hrutka Marko
Četvrti sudija: Filipović Stefan


Železničar - Rad

Subota, 16.10.2021, 15:00
Delegat: Stojaković Branko
Posmatrač Suđenja: Delević Dejan

Glavni sudija: Delibašić Marko
Prvi pomoćni sudija: Savić Nebojša 
Drugi pomoćni sudija: Jeremić Stefan
Četvrti sudija: Đorđević Nenad


Kabel - Loznica

Nedelja, 17.10.2021, 15:00
Delegat: Varagić Željko
Posmatrač Suđenja: Simić Dragan

Glavni sudija: Kovačević Igor
Prvi pomoćni sudija: Pešović Milan
Drugi pomoćni sudija: Novaković Ilija
Četvrti sudija: Vučićević Ivan


OFK Bačka - Radnički SM

Nedelja, 17.10.2021, 15:00
Delegat: Kovačević Ljubomir
Posmatrač Suđenja: Šavija Jovica

Glavni sudija: Petrović Nikola
Prvi pomoćni sudija: Lovre Ilija
Drugi pomoćni sudija: Šain Goran
Četvrti sudija: Bikić Nikola


Zlatibor - Grafičar

Nedelja, 17.10.2021, 15:00
Delegat: Jevremović Zvonko
Posmatrač Suđenja: Dimitrijević Dejan

Glavni sudija: Mijajlović Borko 
Prvi pomoćni sudija: Govedarović Aleksandar
Drugi pomoćni sudija: Radovanović Uroš 
Četvrti sudija: Lukić Aleksandar


IMT - OFK Žarkovo

Ponedeljak, 18.10.2021, 15:00
Delegat: Pandurov Branislav
Posmatrač Suđenja: Nedić Dejan

Glavni sudija: Milenković Miroslav
Prvi pomoćni sudija: Bogićević Goran
Drugi pomoćni sudija: Cvetković Ivan
Četvrti sudija: Jerinić Danilo

Organizacije
Medijski sponzor