Prva liga 2021/22: 1.Kolo (06.08. - 08.08.2021)
Javor-Matis - Loznica
Petak, 06.08.2021, 20:00
Delegat: Milisavljević Mikica
Posmatrač Suđenja: Jeremić Milan
Glavni sudija: Janjuš Predrag
Prvi pomoćni sudija: Tomović Bojan
Drugi pomoćni sudija: Šain Goran
Četvrti sudija: Đorđević Nenad
Inđija - Kabel
Subota, 07.08.2021, 17:30
Delegat: Tatić Predrag
Posmatrač Suđenja: Brdar Ilija
Glavni sudija: Lukić Aleksandar
Prvi pomoćni sudija: Borović Nikola
Drugi pomoćni sudija: Vlasačević Dimitrije
Četvrti sudija: Gnjatović Marko
OFK Žarkovo- Železničar
Subota, 07.08.2021, 17:30
Delegat: Stojanović Miroslav
Posmatrač Suđenja: Šavija Jovica
Glavni sudija: Mijajlović Borko
Prvi pomoćni sudija: Božović Boško
Drugi pomoćni sudija: Mitić Miloš
Četvrti sudija: Kovačević Igor
Mačva - Budućnost D.
Subota, 07.08.2021, 20:00
Delegat: Đerman Dragoslav
Posmatrač Suđenja: Dimitrijević Dejan
Glavni sudija: Delibašić Marko
Prvi pomoćni sudija: Bogićević Goran
Drugi pomoćni sudija: Milosavljević Nikola
Četvrti sudija: Ranisavić Saša
Rad - Radnički SM
Subota, 07.08.2021, 20:00
Delegat: Simić Aleksandar
Posmatrač Suđenja: Vukadinović Milenko
Glavni sudija: Ilić Milan
Prvi pomoćni sudija: Marjanović Aleksandar
Drugi pomoćni sudija: Blagojević Ivan
Četvrti sudija: Filipović Stefan
Grafičar - Mladost NS
Nedelja, 08.08.2021, 17:30
Delegat: Blečić Vuk
Posmatrač Suđenja: Radovanović Dragan
Glavni sudija: Đorđević Nikola
Prvi pomoćni sudija: Tubić NJegoš
Drugi pomoćni sudija: Radovanović Uroš
Četvrti sudija: Milenković Miroslav
Zlatibor - Timok 1919
Nedelja, 08.08.2021, 17:30
Delegat: Popović Rade
Posmatrač Suđenja: Mrkić Ivan
Glavni sudija: Pančić Dušan
Prvi pomoćni sudija: Jovanović-Džajić Nemanja
Drugi pomoćni sudija: Đurić Željko
Četvrti sudija: Jakovljević Mladen
OFK Bačka - IMT
Nedelja, 08.08.2021, 20:00
Delegat: Josipović Dragoslav
Posmatrač Suđenja: Tuvedžić Slavko
Glavni sudija: Tripković Lazar
Prvi pomoćni sudija: Pešović Milan
Drugi pomoćni sudija: Govedarović Aleksandar
Četvrti sudija: Bikić Nikola