Prva liga 2020/21: 29.Kolo (24.04. - 25.04.2021)
Borac 1926 - OFK Žarkovo
Subota, 24.04.2021, 16:00
Delegat: Šegrt Vladimir
Posmatrač Suđenja: Milutinović Srđan
Glavni sudija: Delibašić Marko
Prvi pomoćni sudija: Rijavec Nikola
Drugi pomoćni sudija: Radić Petar
Četvrti sudija: Pančić Dušan
Budućnost D. - Grafičar
Subota, 24.04.2021, 16:00
Delegat: Elezović Radomir
Posmatrač Suđenja: Živković Saša
Glavni sudija: Stefanović Milan
Prvi pomoćni sudija: Božović Goran
Drugi pomoćni sudija: Borović Nikola
Četvrti sudija: Živanović Miloš
Dubočica - Dinamo
Subota, 24.04.2021, 16:00
Delegat: Trajanovski Zoran
Posmatrač Suđenja: Šijaković Nebojša
Glavni sudija: Trifković Dejan
Prvi pomoćni sudija: Radoičić Nenad
Drugi pomoćni sudija: Bogićević Goran
Četvrti sudija: Stamenković Ivan
Jagodina - Radnički SM
Subota, 24.04.2021, 16:00
Delegat: Arsić Nebojša
Posmatrač Suđenja: Vukadinović Milenko
Glavni sudija: Nikolić Danilo
Prvi pomoćni sudija: Harmat Atila
Drugi pomoćni sudija: Ivanišević Bojan
Četvrti sudija: Matić David
Loznica - Kabel
Subota, 24.04.2021, 16:00
Delegat: Novović Velibor
Posmatrač Suđenja: Milin Jovica
Glavni sudija: Ivković Marko
Prvi pomoćni sudija: Jovanović Milorad
Drugi pomoćni sudija: Jovanović-Džajić Nemanja
Četvrti sudija: JakovlJević Mladen
Zemun - Radnički 1923
Subota, 24.04.2021, 16:00
Delegat: Stojanović Miroslav
Posmatrač Suđenja: Đorđević Vukašin
Glavni sudija: Mijajlović Borko
Prvi pomoćni sudija: Savić Nebojša
Drugi pomoćni sudija: Božović Boško
Četvrti sudija: Nikitović Ivan
Železničar - Sloga
Subota, 24.04.2021, 16:00
Delegat: Kostrešević Novak
Posmatrač Suđenja: Savić Zdravko
Glavni sudija: Jerinić Danilo
Prvi pomoćni sudija: Cvetković Ivan
Drugi pomoćni sudija: Vlasačević Dimitrije
Četvrti sudija: Jeknić Stefan
Trayal - IMT
Nedelja, 25.04.2021, 16:30
Delegat: Martinović Milan
Posmatrač Suđenja: Piper Petar
Glavni sudija: Lukić Lazar
Prvi pomoćni sudija: Bogićević Dragan
Drugi pomoćni sudija: Banović Bojan
Četvrti sudija: Janjuš Predrag
Kolubara - Radnički P.
Nedelja, 25.04.2021, 18:00
Delegat: Jovanović-Džajić Aleksandar
Posmatrač Suđenja: Santrač Dejan
Glavni sudija: Manojlović Dalibor
Prvi pomoćni sudija: Milićević Miloš
Drugi pomoćni sudija: Todorović Nemanja
Četvrti sudija: Miladinovic Dušan