PLS 27.Kolo: Delegiranje sudija

  • Kategorija Vesti
  • Pročitano: 248

Prva liga 2020/21: 27.Kolo (11.04. - 12.04.2021)


Borac 1926 - Kabel

Nedelja, 11.04.2021, 16:00
Delegat: Grdinić Aleksandar
Posmatrač Suđenja: Veselinović Slobodan

Glavni sudija: Stamenković Ivan
Prvi pomoćni sudija: Bogićević Goran
Drugi pomoćni sudija: Milosavljević Nikola
Četvrti sudija: Vasiljević Miloš


OFK Žarkovo - Radnički 1923

Nedelja, 11.04.2021, 16:00
Delegat: Mladenović Vladan
Posmatrač Suđenja: Stanković Dragomir

Glavni sudija: Miladinovic Dušan
Prvi pomoćni sudija: Blagojević Ivan
Drugi pomoćni sudija: Antić Nikola
Četvrti sudija: Mijajlović Borko


Trayal - Radnički SM

Nedelja, 11.04.2021, 16:00
Delegat: Jovanović Marko
Posmatrač Suđenja: Marušić Svetislav

Glavni sudija: Nikitović Ivan
Prvi pomoćni sudija: Pešović Milan
Drugi pomoćni sudija: Novaković Ilija
Četvrti sudija: Vujović Nikola


Zemun - Radnički P.

Nedelja, 11.04.2021, 16:00
Delegat: Kovačević Ljubomir
Posmatrač Suđenja: Korajlija Milan

Glavni sudija: Cvetković Jelena
Prvi pomoćni sudija: Mitić Miloš
Drugi pomoćni sudija: Bilić  Svetlana
Četvrti sudija: Đorđević Nikola


Budućnost D. - Sloga

Ponedeljak, 12.04.2021, 16:00
Delegat: Nikolić Nenad
Posmatrač Suđenja: Đorđević Vukašin

Glavni sudija: Manojlović Dalibor
Prvi pomoćni sudija: Milićević Miloš
Drugi pomoćni sudija: Zdravković Miodrag
Četvrti sudija: Janjuš Predrag


Jagodina - Dubočica

Ponedeljak, 12.04.2021, 16:00
Delegat: Stojaković Branko
Posmatrač Suđenja: Mrkić Ivan

Glavni sudija: Živanović (M) Miloš
Prvi pomoćni sudija: Savić Nebojša
Drugi pomoćni sudija: Radovanović Uroš
Četvrti sudija: Lukić Aleksandar


Loznica - IMT

Ponedeljak, 12.04.2021, 16:00
Delegat: Tomić Vladimir
Posmatrač Suđenja: Tuvedžić Slavko

Glavni sudija: Matić David
Prvi pomoćni sudija: Mikalački Ivan
Drugi pomoćni sudija: Ivanišević Bojan
Četvrti sudija: Nikolić Danilo


Železničar - Dinamo

Ponedeljak, 12.04.2021, 16:00
Delegat: Stevović Radenko
Posmatrač Suđenja: Vukadinović Milenko

Glavni sudija: Trifković Dejan
Prvi pomoćni sudija: Nikolić  Dragan
Drugi pomoćni sudija: Marjanović Aleksandar
Četvrti sudija: Petrović Nikola


Kolubara - Grafičar

Ponedeljak, 12.04.2021, 19:00
Delegat: Martinović Milan
Posmatrač Suđenja: Aksentijević Milivoje

Glavni sudija: Stefanović Milan
Prvi pomoćni sudija: Božović Goran
Drugi pomoćni sudija: Govedarović Aleksandar
Četvrti sudija: Jakovljević Mladen

Organizacije
Medijski sponzor