PLS 7.Kolo: Delegiranje sudija

  • Kategorija Vesti
  • Pročitano: 224

Prva liga 2020/21: 7.Kolo (23.09.2020)


Budućnost D. - Jagodina

Sreda, 23.09.2020, 16:00
Delegat: Zavišin Srđan
Glavni sudija: Ćirić Stefan
Prvi pomoćni sudija: Milićević Miloš
Drugi pomoćni sudija: Savić Nebojša
Četvrti sudija: Ilić Pavle


Loznica - Sloga

Sreda, 23.09.2020, 16:00
Delegat: Popović Rade
Glavni sudija: Petrović Nikola
Prvi pomoćni sudija: Vladić Aleksandar
Drugi pomoćni sudija: Rijavec Nikola
Četvrti sudija: Pančić Dušan


OFK Žarkovo - IMT

Sreda, 23.09.2020, 16:00
Delegat: Bošković Radenko
Glavni sudija: Tomić Pavle
Prvi pomoćni sudija: Radoičić Nenad
Drugi pomoćni sudija: Božović Boško
Četvrti sudija: Trifković Dejan


Kabel - Dinamo

Sreda, 23.09.2020, 16:00
Delegat: Braun Robert
Glavni sudija: Živanović Miloš
Prvi pomoćni sudija: Božović Goran
Drugi pomoćni sudija: Cvetković Ivan
Četvrti sudija: Stamenković Ivan


Radnički 1923 - Radnički P.

Sreda, 23.09.2020, 16:00
Delegat: Martinović Milan
Glavni sudija: Cvetković Jelena
Prvi pomoćni sudija: Antić Nikola
Drugi pomoćni sudija: Krstić Slobodan
Četvrti sudija: Nikitović Ivan


Zemun - Radnički SM

Sreda, 23.09.2020, 16:00
Delegat: Novović Velibor
Glavni sudija: Jeknić Stefan
Prvi pomoćni sudija: Lovre Ilija
Drugi pomoćni sudija: Ivanišević Bojan
Četvrti sudija: Lukić Aleksandar


Borac 1926 - Grafičar

Sreda, 23.09.2020, 19:00
Delegat: Janković Miodrag
Glavni sudija: Mijajlović Borko
Prvi pomoćni sudija: Marjanović Aleksandar
Drugi pomoćni sudija: Mitić Miloš
Četvrti sudija: Tripković Lazar


Kolubara - Dubočica

Sreda, 23.09.2020, 19:00
Delegat: Lukić Časlav
Glavni sudija: Đorđević Nikola
Prvi pomoćni sudija: Nikolić  Dragan
Drugi pomoćni sudija: Obradović Nikola
Četvrti sudija: Stefanović Milan


Trayal - Železničar

Sreda, 23.09.2020, 19:00
Delegat: Mutavdžić Radisav
Glavni sudija: Manojlović Dalibor 
Prvi pomoćni sudija: Pešović Milan
Drugi pomoćni sudija: Tubić NJegoš
Četvrti sudija: Srećković Marko

Organizacije
Medijski sponzor